Ta oferta pracy jest nieaktualna od 562 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu Sprzedażowego

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Prawna Restrukturyzacji i Oddłużania jest jedną z siostrzanych spółek zajmujących się dystrybucją specjalistycznych usług prawnych od 2009 roku. Misją firmy jest profesjonalne i kompleksowe doradztwo prawne. Cechą wyróżniającą nas spośród innych firm o podobnej specjalizacji jest przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług, specjalistyczny i przeszkolony dział sprzedażowy oraz posiadana renoma i doświadczenie. Nasze działania skupiają się na szeroko rozumianym doradztwie, co jest cechą wyróżniającą od zwykłej obsługi o charakterze call-center. Obecnie zatrudniamy ponad 20 doradców klienta, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach i programach rozwojowych nastawionych na profesjonalną obsługę klienta. Rozwijanie i budowanie zespołu doradców jest u nas procesem ciągłym. Obecnie poszukujemy osób, które razem z nami będą współuczestniczyć w tych działaniach.

    Region: pomorskie

    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy osób, które posiadają wiedzę, umiejętności i predyspozycje do budowania i kierowania zespołem doradców. Do obowiązków Kierownika Działu Sprzedaży przede wszystkim należeć będzie:

    • organizacja pracy doradców,
    • kierowanie i nadzór nad pracą zespołu doradców,
    • efektywne zarządzanie zespołem- coaching + motywacja
    • realizacja strategii sprzedażowych,
    • rekrutacja i budowanie zespołu,
    • samodzielne podejmowanie decyzji w obrębie swojego stanowiska i prowadzonego zespołu.

    Wymagania:

    Od kandydatów na stanowisku Kierownika Działu Sprzedaży oczekujemy:

    • minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku menedżera CC,
    • wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki: prawo, ekonomia, finanse, marketing),
    • satysfakcji z pracy z ludźmi,
    • umiejętności organizatorskich w zakresie prowadzenia i kierowania zespołem,
    • jasno określonego celu swoich działań,
    • samodyscypliny i kreatywności w działaniu,
    • potencjalnych propozycji na rozwój firmy i pracy zespołu.

    Oferujemy:

    Kandydatom, z którymi podejmiemy współpracę, oferujemy:

    • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, będącej pionierem w zakresie świadczonych usług,
    • otwartość na innowacyjne pomysły,
    • pracę z zespołem doradców zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę,
    • pakiet szkoleń merytorycznych z zakresu świadczonych usług prawnych,
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie stałe (od 3500 zł netto) + motywacyjny system prowizyjny,
    • pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
    • możliwość rozwoju i awansu pionowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelarie Prawną RIO sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Kancelaria Prawna RIO sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Śląskiej 54/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.