Oferta pracy

Kierownik Zespołu Sprzedaży Bezpośredniej B2B SOHO

UPC PolskaO firmie

  • Murckowska 14C, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

UPC Polska

Murckowska 14C

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sprzedażą bezpośrednią w segmencie małych klientów biznesowych,

  • Budowanie i zarządzanie efektywnie działającej grupy sprzedażowej,

  • Rozwijanie i motywowanie podległego zespołu handlowców,

  • Monitorowanie i realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych oraz KPI,

  • Analiza efektywności i wyników sprzedaży oraz rekomendowanie rozwiązań optymalizujących,

  • Inicjowanie i wdrażanie zmian w procesach i projektach w kanale B2B SOHO.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedażowym (preferowane w kanale B2B SOHO),

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane w branży telekomunikacyjnej),

  • Dobra znajomość rynku klientów biznesowych,

  • Samodzielność w działaniu i umiejętność sprawnego zarządzania,

  • Mobilność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozpoznawalnej firmie działającej w perspektywicznej branży,

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy,

  • Świadczenia dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, Karta Multisport, pakiet usług UPC),

  • Pracę w modelu Agile Working (elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej),

  • Wsparcie wewnętrznego Działu Szkoleń oraz Marketingu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy