Oferta pracy

Kierownik Zespołu Sprzedaży Bezpośredniej

UPC Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie efektywnie działającej grupy sprzedażowej w kanale sprzedaży bezpośredniej

  • Zarządzanie oraz rozwijanie i motywowanie/ coaching podległego zespołu Agentów Sprzedaży Bezpośredniej

  • Monitorowanie i realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych oraz KPI

  • Analiza efektywności i wyników sprzedaży w podległym zespole oraz rekomendowanie rozwiązań optymalizujących

  • Inicjowanie i wdrażanie zmian dotyczących procesów oraz projektów w kanale Sprzedaży Bezpośredniej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedażowym lub utalentowany handlowiec z udowodnioną ścieżką wysokiej realizacji celów sprzedażowych

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem handlowców

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej (mile widziane)

  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozpoznawalnej na rynku organizacji działającej w perspektywicznej branży

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy uzależniony od wyników

  • Świadczenia dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, Karta Multisport, pakiet usług UPC)

  • Dużą swobodę w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego oraz wewnętrznego Działu Szkoleń i Marketingu

  • Podstawowe narzędzia pracy: w tym samochód służbowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy