Ta oferta pracy jest nieaktualna od 355 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu Sprzedaży

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 23.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz pracować dla najbardziej znanej MARKI na świecie?
    Potrafisz planować, organizować pracę swojego zespołu i wyznaczać priorytety?
    Lubisz wyzwania i pracę w dynamicznym otoczeniu?
    Ważny jest dla Ciebie rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych?

    Otwórz się na więcej z Coca-Cola Hellenic zostając…

    Kierownikiem Zespołu Sprzedaży
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Kluczowe zadania:

    • Zarządzanie podległym Zespołem Specjalistów ds. Rozwoju Rynku dla osiągnięcia wyznaczonych celów biznesowych
    • Monitorowanie wyników, w celu podjęcia akcji naprawczych pozwalających osiągnąć tygodniowe, miesięczne i roczne cele
    • Identyfikacja nowych możliwości rozwoju punktów sprzedaży i aktywne wspieranie podległego zespołu sprzedaży
    • Odpowiedzialność za indywidualny rozwój swoich podwładnych poprzez regularny coaching
    • Zarządzanie powierzonym majątkiem firmy i promocjami zapewniając zwrot inwestycji
    • Budowanie silnych relacji biznesowych z klientami
    • Nadzorowanie przygotowania budżetów dla klientów
    • W razie konieczności zastępowanie Specjalisty ds. Rozwoju Rynku na trasie,
    • Kontrolowanie i monitorowanie wydatków marketingowych,
    • Współpraca z Działem Należności w zakresie ściągalności płatności

    Podstawowe wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w Dziale Sprzedaży, podparte wymiernymi sukcesami zawodowymi
    • Mile widziane umiejętności związane z zarządzaniem zespołem
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Umiejętność skutecznego nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych
    • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu, co najmniej komunikatywnym
    • Prawo jazdy kategorii B

    Chcesz dowiedzieć więcej na temat pracy w dziale sprzedaży oraz sposobu aplikacji?

    Wykorzystaj swoją szansę!

    bottom