Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zespołu Sprzedaży

Metlife III

6 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Dębica, Jarosław, Mielec, Rzeszów, Stalowa Wola, Przemyśl

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie grupą konsultantów

  • rekrutacja nowych członków do zespołu

  • prowadzenie szkoleń oraz rozwój kompetencji doradców

  • wsparcie merytoryczne i operacyjne przedstawicieli nakażdym etapie pracy

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy zespołowej

  • jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz kontakty

  • Potrafisz dobrze zorganizować pracę swoją i zespołu

  • jesteś przedsiębiorczy i zorientowany na osiąganie celów

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie

  • masz czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • nowe, fajne znajomości w międzynarodowej firmie

  • wysokie i stabilne dochody (od 6 tys. zł.)

  • profesjonalne wdrożenie, tak długo jak tego potrzebujesz

  • szkolenia

  • przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego;

  • czas pracy dopasowany do Ciebie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Metlife III

Od ponad 150 lat rozwijamy się na świecie i w Polsce, Zapewniamy naszym Klientom profesjonalne wsparcie gdy zdrowie zawodzi oraz bezpieczeństwo każdego dnia. Tworzymy najlepsze produkty, których nasi Klienci potrzebują.

Przewiń do profilu firmy