Krajowy kierownik zespołu sprzedaży (handel tradycyjny, branża techniczna)

tesa tape Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem (czterech przedstawicieli handlowych)

  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży oraz wyznaczonych celów jakościowych

  • Identyfikowanie możliwości rozwoju biznesu, uzgadnianie strategii rozwoju z Menedżerem działu, współpraca z zespołem

  • Utrzymanie wysokiego poziomu relacji z aktualnymi klientami, szukanie możliwości wspólnego rozwoju, optymalizowanie współpracy

  • Wspieranie wdrażania nowych, innowacyjnych produktów tesa

  • Fachowe i profesjonalne doradztwo techniczne zastosowań oraz produktów tesa

  • Reprezentowanie interesów tesa u klientów, a także wymagań rynku i potrzeb klientów w wewnętrznych strukturach tesa.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie

  • Doskonałe umiejętności menedżerskie

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży, w międzynarodowej firmie - min. 5 lat

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Znajomość rynku tradycyjnego w Polsce; doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

  • Biegłość w obsłudze MS Office i innych aplikacji wspomagających sprzedaż,

  • Przedsiębiorczość, elastyczność, samodzielność i odpowiedzialność

  • Doskonała umiejętność negocjacji i prowadzenia prezentacji na różnych szczeblach biznesu

  • Gotowość do wyjazdów na terenie całego kraju

  • Mile widziani kandydaci z Centralnej Polski

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie i benefity (prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny MyBenefit, świadczenie wakacyjne, bony świąteczne, zniżki na produkty NIVEA)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju w szybko rosnącym biznesie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

tesa tape Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów samoprzylepnych produktów dla przemysłu, handlu nowoczesnego oraz tradycyjnego. Ponad 6500 produktów opracowanych i wyprodukowanych przez tesa jest sprzedawanych w ponad 100 krajach. Pomagamy naszym konsumentom w ich kreatywnych codziennych działaniach i ułatwiamy codzienne życie. W segmencie motoryzacyjnym, papierniczym, poligraficznym i elektronicznym ściśle współpracujemy z naszymi klientami przy opracowywaniu procesów produkcyjnych i gotowych produktów. Jako jeden ze światowych liderów rynku, naszym zamiarem jest dalszy rozwój.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy