Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu Sprzedaży

  • Kalisz, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2017-09-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Omnigrant to dynamicznie rozwijająca się instytucja finansowa prowadząca działalność w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych przeznaczonych dla klientów indywidualnych.

    Miejsce pracy: Kalisz, Ostrów Wielkopolski (okolice)

    Zadania:

    • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z przyjętą polityką firmy,
    • Zarządzanie zespołem Reprezentantów,
    • Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów,
    • Motywowanie i nadzór nad podległymi pracownikami,
    • Raportowanie wyników pracy.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie,
    • Umiejętność zarządzania personelem,
    • Prawo jazdy kategorii B,
    • Dyspozycyjność,
    • Komunikatywność,
    • Zdolności organizacyjne,
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

    Oferujemy:

    • Samochód służbowy, telefon komórkowy,
    • Atrakcyjne zarobki,
    • Premie związane z wynikami,
    • Stałe i stabilne zatrudnienie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie,
    • Wsparcie doświadczonej kadry managerskiej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Szybka Pożyczka Sp. z o.o. z siedzibą w Pile przy ul. Bydgoskiej 151."