Logo Pracuj.pl

Kierownik Zespołu Sprzedaży

CS Group PolskaO firmie

CS Group Polska

Uniwersytecka 13

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie rekrutacji pracowników do podległego zespołu
  • Wdrażanie i wspieranie w rozwoju osób nowozatrudnionych poprzez prowadzenie wspólnych spotkań oraz bieżące wsparcie w sprzedaży
  • Realizacja indywidualnych i zespołowych planów sprzedażowych
  • Monitorowanie osiąganych przez zespół parametrów sprzedaży i podejmowanie działań zwiększających jego efektywność
  • Rozwój umiejętności sprzedażowych pracowników poprzez prowadzenie szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych
  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu w oparciu o analizę danych z dostępnych raportów

Podział czasu pracy

80%

Zarządzanie zespołem sprzedazy

20%

Raportowanie i szkolenia

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży
  • Minimum 2- letnie doświadczenie w sprzedaży b2b, doświadczenie w sprzedaży usług marketingu internetowego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy własnej oraz pracy podległego zespołu
  • Umiejętność wyznaczania celów i motywowania do ich realizacji
  • Umiejętność analizy raportów i planowania działań zwiększających efektywność zespołu
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży usług z branży finansowej, telekomunikacji, rozwiązań dla biznesu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej z największych firm z dziedziny marketingu internetowego w Europie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i prowizja od realizacji planu
  • Indywidualny program rozwoju ścieżki kariery
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport i benefity pracownicze
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpieczną pracę w biurze zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministra Zdrowia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • program rozwoju umiejętności Akademia Sprzedaży
  • program rozwoju kompetencji Akademia Menedżera

Jesteśmy największą agencją e-marketingu w Polsce. Projektujemy i obsługujemy strony www, prowadzimy kampanie SEO, Google i Facebook Ads, Display, e-Mailing, obsługujemy kanały Social Media. Posiadamy certyfikat Premium Google Ads i jesteśmy członkiem stowarzyszenia IAB Polska.

Nasze biura są zlokalizowane w 13 największych miastach Polski.

Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem Sprzedaży i doskonale rozumie specyfikę pracy z klientem biznesowym. Osoby, która swoją codzienną pracą będzie wspierać i motywować zespół do osiągania indywidualnych oraz zespołowych celów sprzedażowych. Osoby ambitnej, pełnej zapału i z pozytywnym nastawieniem.

Kierownik Zespołu Sprzedaży, Uniwersytecka 13, Katowice