Kierownik Zespołu Sprzedaży

  • Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 2018-11-16
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-12-16)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową struktur sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski

    Jeżeli:

    • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
    • Z łatwością pozyskujesz nowych klientów
    • Budujesz wysokiej jakości relacje z pracownikami i klientami
    • Osiągasz postawione cele
    • Potrafisz prowadzić szkolenia i prezentacje
    • A przy tym praca zespołowa jest dla Ciebie ważna - Czekamy na Ciebie!

    Zadania:

    • Zarządzanie strukturą sprzedażową
    • Monitoring pracy podległego zespołu
    • Rekrutacja i selekcja pracowników do Twojego zespołu
    • Prowadzenie szkoleń oraz wdrażanie nowych pracowników
    • Dbałość o jakość pracy i sprzedaży w podległym zespole

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Atrakcyjne, wieloskładnikowe wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
    • Konkursy i nagrody premiujące ponadprzeciętne wyniki
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.