Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zespołu Sprzedaży

CS Group Polska

  • Wadowicka 8A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Wadowicka 8A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie rekrutacji pracowników do podległego zespołu

  • Wdrażanie i wspieranie w rozwoju osób nowozatrudnionych poprzez prowadzenie wspólnych spotkań oraz bieżące wsparcie w sprzedaży

  • Realizacja indywidualnych i zespołowych planów sprzedażowych

  • Monitorowanie osiąganych przez zespół parametrów sprzedaży i podejmowanie działań zwiększających jego efektywność

  • Rozwój umiejętności sprzedażowych pracowników poprzez prowadzenie szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych

  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu w oparciu o analizę danych z dostępnych raportów

Podział czasu pracy
80%

Zarządzanie zespołem sprzedazy

20%

Raportowanie i szkolenia

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży

  • Minimum 2- letnie doświadczenie w sprzedaży b2b, doświadczenie w sprzedaży usług marketingu internetowego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy własnej oraz pracy podległego zespołu

  • Umiejętność wyznaczania celów i motywowania do ich realizacji

  • Umiejętność analizy raportów i planowania działań zwiększających efektywność zespołu

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży usług z branży finansowej, telekomunikacji, rozwiązań dla biznesu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej z największych firm z dziedziny marketingu internetowego w Europie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i prowizja od realizacji planu

  • Indywidualny program rozwoju ścieżki kariery

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport i benefity pracownicze

  • Ubezpieczenie na życie

  • Bezpieczną pracę w biurze zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministra Zdrowia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program rozwoju umiejętności Akademia Sprzedaży

  • program rozwoju kompetencji Akademia Menedżera

Jesteśmy największą agencją e-marketingu w Polsce. Projektujemy i obsługujemy strony www, prowadzimy kampanie SEO, Google i Facebook Ads, Display, e-Mailing, obsługujemy kanały Social Media. Posiadamy certyfikat Premium Google Ads i jesteśmy członkiem stowarzyszenia IAB Polska.

Nasze biura są zlokalizowane w 13 największych miastach Polski.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem Sprzedaży i doskonale rozumie specyfikę pracy z klientem biznesowym. Osoby, która swoją codzienną pracą będzie wspierać i motywować zespół do osiągania indywidualnych oraz zespołowych celów sprzedażowych. Osoby ambitnej, pełnej zapału i z pozytywnym nastawieniem.