Oferta pracy

Kierownik Zespołu Sprzedaży

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym Zespołem Specjalistów ds. Rozwoju Rynku dla osiągnięcia wyznaczonych celów biznesowych,

  • Rozwój kompetencji podległego zespołu ,

  • Monitorowanie wyników zespołu w celu podjęcia akcji naprawczych, pozwalających osiągnąć tygodniowe, miesięczne i roczne cele,

  • Identyfikacja nowych możliwości rozwoju punktów sprzedaży i aktywne wspieranie podległego zespołu sprzedaży,

  • Odpowiedzialność za indywidualny rozwój swoich podwładnych poprzez regularny coaching,

  • Zarządzanie powierzonym majątkiem firmy i promocjami zapewniając zwrot inwestycji,

  • Budowanie silnych relacji biznesowych z klientami,

  • Nadzorowanie przygotowania budżetów dla klientów,

  • W razie konieczności zastępowanie Specjalisty ds. Rozwoju Rynku na trasie,

  • Kontrolowanie i monitorowanie wydatków marketingowych,

  • Współpraca z Działem Należności w zakresie ściągalności płatności.

Nasze wymagania

  • Proaktywność, energia, pasja!

  • Wykształcenie wyższe,

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w Dziale Sprzedaży na stanowisku Kierownika Zespołu Sprzedaży, podparte wymiernymi sukcesami zawodowymi,

  • Umiejętności związane z zarządzaniem zespołem,

  • Umiejętności negocjacyjne,

  • Umiejętność skutecznego nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych,

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office),

  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,

  • Mile widziane doświadczenie w branży alkoholowej lub kawowej,

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • napoje

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

O TWOIM NOWYM ZESPOLE:

Jesteśmy rodziną liczącą ponad 30 tys. pracowników, z których każdy jest sekretnym składnikiem Coca-Cola HBC- największego producenta napojów na świecie. Nasza codzienna misja to dostarczanie 595 milionom konsumentów wybrane marki, z gamy aż 136 kultowych napojów, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy utalentowanym zespołem, który odnosi wybitne sukcesy codziennie ucząc się i zwyciężając w 28 krajach na 3 kontynentach, dzięki lokalnym zespołom, które silnie się wspierają.