Oferta pracy

Nest Bank S.A.

Kierownik Zespołu Sprzedaży w Kanałach Zdalnych

Nest Bank S.A.O firmie

  • Wołoska 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Wołoska 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu (+10 osób)

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych kanałami zdalnymi (digital oraz telefoniczny)

  • Obsługa klientów w digitalowym procesie sprzedaży

  • Udział w opracowywaniu oraz realizacja strategii sprzedaży produktów i usług Banku za pośrednictwem zdalnych kanałów sprzedaży

  • Realizacja polityki rozwoju sprzedaży w kanałach zdalnych

  • Analiza rynku i konkurencji w zakresie sprzedaży w kanałach zdalnych

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących wydajność i jakość sprzedaży za pośrednictwem telefonicznych kampanii sprzedażowych

  • Nadzór nad standardami telefonicznej obsługi sprzedażowej klienta i wdrażanie w tym zakresie najlepszych praktyk w ramach podległego zespołu

  • Realizowanie telefonicznych kampanii promocyjno-sprzedażowych

  • Coaching i motywowanie do osiągania celów podległych pracowników

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata popartego sukcesami doświadczenia w zarządzaniu telefonicznym zespołem sprzedażowym w branży finansowej

  • Doświadczenie w realizacji sprzedaży w kanale digital

  • Zorientowanie na realizację celów i proaktywność

  • Bardzo dobra znajomość rynku usług finansowych

  • Znajomość różnorodnych technik sprzedaży oraz narzędzi wspierających sprzedaż

  • Znajomość trendów i nowych rozwiązań w zakresie sprzedaży cyfrowej i customer experience

  • Dojrzałość i świadomość biznesowa pozwalająca na współpracę z różnymi komórkami w ramach banku

  • Rozwinięte kompetencje menedżerskie – umiejętność organizowania pracy zespołu, motywowania, udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej

  • Umiejętność zarządzania stresem i pracy w dynamicznym, zmiennym środowisku

  • Doświadczenia w budowaniu/rozwijaniu działu sprzedaży zdalnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w elastycznej, zwinnej organizacji

  • Udział w innowacyjnym projekcie cyfrowej transformacji banku

  • Odpowiedzialną rolę w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów w banku

  • Możliwość codziennej współpracy z ekspertami i pasjonatami w swojej dziedzinie w przyjaznej i inspirującej atmosferze

  • Stabilne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pracę w organizacji, dla której bardzo ważna jest pozytywna atmosfera i dobre samopoczucie pracowników, o które dbamy na przykład poprzez program FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje