Oferta pracy

Kierownik Zespołu Sprzedaży

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem oraz rozwój kompetencji członków zespołu,

  • Tworzenie strategii sprzedażowej oraz konsekwentna jej realizacja,

  • Zapewnienie najwyższych standardów pracy oraz utrzymywanie dobrych relacji i obsługi Klienta,

  • Bieżąca analiza rynku w celu poszukiwania szans rozwoju i kreowania zmian w ofercie produktowej;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym – minimum 3 lata,

  • Doświadczenie w sprzedaży doradczej i budowaniu długotrwałych relacji z Klientami – minimum 3 lata,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, sprzedażowe i negocjacyjne,

  • Doświadczenie w pracy w branży telekomunikacyjnej / technologicznej na rynku B2B,

  • Wyższe wykształcenie;

To oferujemy

  • Realny wpływ na kreowanie strategii sprzedaży,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,

  • Atrakcyjnie wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od efektów pracy,

  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Doświadczony zespół nastawiony na osiąganie sukcesów.

Klient Pracuj.pl

Spółka działająca w obszarze telekomunikacji

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Opis stanowiska:

Celem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie zarządzanie profesjonalnym zespołem sprzedażowym, tworzenie i realizacja strategii sprzedażowej oraz budowanie długotrwałych relacji z naszymi Klientami.