Logo Pracuj.pl

Kierownik Zespołu Sprzedaży

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem oraz rozwój kompetencji członków zespołu,
  • Tworzenie strategii sprzedażowej oraz konsekwentna jej realizacja,
  • Zapewnienie najwyższych standardów pracy oraz utrzymywanie dobrych relacji i obsługi Klienta,
  • Bieżąca analiza rynku w celu poszukiwania szans rozwoju i kreowania zmian w ofercie produktowej;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym – minimum 3 lata,
  • Doświadczenie w sprzedaży doradczej i budowaniu długotrwałych relacji z Klientami – minimum 3 lata,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Doświadczenie w pracy w branży telekomunikacyjnej / technologicznej na rynku B2B,
  • Wyższe wykształcenie;

To oferujemy

  • Realny wpływ na kreowanie strategii sprzedaży,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • Atrakcyjnie wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od efektów pracy,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Doświadczony zespół nastawiony na osiąganie sukcesów.

Spółka działająca w obszarze telekomunikacji

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Opis stanowiska:

Celem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie zarządzanie profesjonalnym zespołem sprzedażowym, tworzenie i realizacja strategii sprzedażowej oraz budowanie długotrwałych relacji z naszymi Klientami.

Kierownik Zespołu Sprzedaży, Warszawa