Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zespołu Sprzedaży

Realfin Polska Sp. z o.o. Sp.kO firmie

8 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odbycie 3-miesięcznego szkolenia wprowadzającego (w ramach pracy)

  • Budowanie zespołu sprzedaży

  • Realizowanie planów sprzedażowych zespołu

  • Nadzór nad prawidłowym zawieraniem umów z klientami

  • Motywowanie i wspieranie członków zespołu

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych w celu zdobycia i utrzymania licencji partnerów biznesowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług

  • Umiejętności negocjacji oraz prowadzenia prezentacji

  • Zaangażowanie i konsekwentne dążenie do realizacji wyznaczonych celów w określonym czasie

  • Wykształcenie wyższe (licencjat)

To oferujemy

  • Otrzymasz wybraną przez siebie formę zatrudnienia

  • Wynagrodzenie: podstawa 5000 PLN oraz system premiowy

  • Będziesz uczestniczył w przełomowych projekcie rynkowym prowadzonym przez osoby kształcone przez amerykańską firmę doradczą wg najnowszych światowych standardów

  • Firma oferuje szeroki rozwój zawodowy i osobisty

  • Będziesz częścią dynamicznie rozwijającego się przedsięwzięcia ze swoim udziałem w jego zyskach

Realfin Polska Sp. z o.o. Sp.k

Nasza firma dokłada wszelkich starań, by zaspokoić szeroką gamę potrzeb naszych klientów. W ten sam sposób podchodzimy do naszych pracowników. Chcemy zapewnić im bezpieczeństwo, przyszłość i rozwój.

Przewiń do profilu firmy