Oferta pracy

Kierownik Zespołu - Systemy Wbudowane

Cyfrowy Polsat S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Cyfrowy Polsat S.A.

Chałubińskiego 8 00-613

Warszawa

Kierownik Zespołu (Systemy Wbudowane)

Numer ref.: K/EMB/SB/0720

Twoje zadania:

  • Aktywny udział w rozwoju oprogramowania na cyfrowe platformy multimedialne oparte o system Linux;
  • Koordynowanie pracy zespołów we Wrocławiu i Warszawie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (elektronika, informatyka, telekomunikacja lub pokrewne);
  • 5-letnie doświadczenie w programowaniu (C, C++);
  • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów;
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla „embedded devices”;
  • Doświadczenie z zakresu zarządzania projektami;
  • Komunikatywność oraz otwartość na współpracę;
  • Kreatywność, samodzielność, dobrą organizację;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość Agile/Scrum, poparta doświadczeniem zawodowym i/lub certyfikatami;
  • Znajomość zagadnień z zakresu Bootloader, Linux kernel, Device Drivers, STB middleware, UI, Conditional Access, Node.js, GStreamer,  Web Browser, Networking;
  • Wiedza z zakresu systemów operacyjnych czasu rzeczywistego oraz systemów wbudowanych.

Oferujemy:

  • Ambitną, stymulującą rozwój pracę, w zespole o wysokich kompetencjach;
  • Udział w ciekawych i nieszablonowych projektach;
  • Bardzo duży wpływ na ostateczny kształt produktu;
  • Pracę z najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku multimediów oraz rynku TV cyfrowej;
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk ‘Aplikuj’
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Cyfrowy Polsat S.A., z siedzibą przy ul. Łubinowej 4A, 03-878 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy