Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu Szkoleń oraz Wsparcia Sieci Partnerskiej

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 16.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kierownik Zespołu Szkoleń
    oraz Wsparcia Sieci Partnerskiej
    Gdańsk
    Zakres obowiązków:
      • zarządzanie obszarem szkoleń oraz wsparciem mailowo-telefonicznym w zakresie oferowanych produktów Banku dla Sieci Franczyzowej,
      • planowanie i organizowanie wykonania zadań zespołu w sposób zapewniający pełną, terminową i efektywną ich realizację,
      • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień zgodnie z wytycznymi przełożonego w zakresie kompetencji zespołu,
      • opiniowanie instrukcji i procedur w zakresie sprzedaży produktów Banku dla konsumentów,
      • przygotowywanie prezentacji z informacją zarządczą,
      • ocena wyników pracy oraz coaching podległych pracowników.
    Oczekujemy:
      • doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
      • bardzo dobrej znajomości pakietu Office,
      • wiedzy z zakresu organizacji i strategii szkoleń,
      • znajomości specyfiki funkcjonowania franczyzy finansowej, ubezpieczeniowej,
      • umiejętności organizacji pracy własnej, delegowania obowiązków,
      • umiejętności rozwiązywania problemów,
      • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
      • umiejętności pracy pod presją czasu.
    Oferujemy:
      • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym na podstawie umowy o pracę,
      • wsparcie bezpośredniego przełożonego oraz ze strony zespołu,
      • pracę w dobrze skomunikowanej części Gdańska (Wrzeszcz) – blisko przystanki autobusowe, tramwajowe, dworzec PKP oraz SKM,
      • świetna atmosfera w pracy, wiele inicjatyw poza-płacowych związanych z naszą kulturą organizacyjną (udział w akcjach sportowych, wydarzeniach, rywalizacjach),
      • pakiet narzędzi do pracy (komputer oraz telefon służbowy),
      • atrakcyjne świadczenia: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.