Oferta pracy

Kierownik Zespołu Ubezpieczeń

Millennium Leasing Sp. z o. o.

Stanisława Żaryna 2A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja współpracy z brokerem ubezpieczeniowym

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych

  • Odpowiedzialność za realizację procesu likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych

  • Skuteczne zarządzanie zespołem

  • Dbałość o jakość obsługi Klienta

  • Odpowiedzialność za procesy, których celem jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w branży ubezpieczeniowo-finansowej na podobnym stanowisku

  • Proaktywna postawa biznesowa i koncentracja na realizacji celów i zadań

  • Otwartość na nowe inicjatywy, projekty, zadania

  • Kreatywność w wypracowywaniu rozwiązań

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Word, MS Excel oraz MS PowerPoint

  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz pakiet socjalny

  • Pracę w instytucji finansowej należącej do jednej z wiodących grup finansowych na rynku

  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 30 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli swoją postawą inspirujesz innych, koncentrujesz się na znajdowaniu rozwiązań

a permanentny rozwój osobisty uważasz za jedną ze swoich wartości – jesteś Kandydatem/Kandydatką, którego szukamy.