Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu (ubezpieczenia majątkowe)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 09.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aon  to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej klasy ekspertów zarządzających wszelkim ryzykami występującymi w przedsiębiorstwach. Dzięki naszej pracy Klienci mogą bezpieczniej realizować swoje  cele biznesowe.

    Pracując z nami, obsługując różnorodnych klientów, masz szansę stać się dla nich doradcą, ekspertem i partnerem biznesowym. Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
    • Wspieranie pracowników w uzyskiwaniu najlepszych rezultatów ich pracy
    • Współudział w budowaniu strategii biznesowej firmy
    • Zgłaszanie nowych inicjatyw i rozwiązań optymalizujących funkcjonujące procesy oraz wspierających obsługę klienta
    • Rozwijanie relacji z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
    • Wyznaczanie celów indywidualnych oraz zespołowych
    • Nadzór nad wykonaniem budżetu w podległym zespole
    • Dzielenie się wiedzą ekspercką, szkolenie innych
    • Przygotowywanie raportów i analiz danych dla potrzeb przełożonego, klientów, ubezpieczycieli

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata
    • Doświadczenie w prowadzeniu i rozwijaniu usług u istniejących klientów
    • Znajomość rynku ubezpieczeniowego
    • Wykształcenie wyższe
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość  MS Office (ze wskazaniem na Excel)

    Oferujemy:

    • Wysoką kulturę pracy, gdzie Twoja opinia jest dla nas ważna,
    • Mozliwość realnego wpływu na kluczowe działania rowojowe firmy,
    • Możliwość udziału w wielu inicjatywach poza zawodowych (społecznych, sportowych, prozdrowotnych)
    • Rozwój menedżerski

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Aon Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.