Oferta pracy

Kierownik Zespołu Underwritingu Konglomeratu Grupy Pzu

GRUPA PZUO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik Zespołu Underwritingu Konglomeratu Grupy PZU (rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000010587

Twoje zadania:

  • tworzenie polityki underwritingowej dla klientów korporacyjnych konglomeratu,
  • opracowywanie wytycznych underwritingowych dla spółek konglomeratu Grupy Kapitałowej PZU, spójnych z polityką underwritingową,
  • opracowywanie programu szkoleniowego z zakresu underwritingu i oceny ryzyka dla spółek konglomeratu Grupy PZU,
  • nadzór nad prawidłową oceną ryzyka ubezpieczeniowego w spółkach Grupy PZU
  • analizowanie ryzyka ubezpieczeniowego i podejmowanie decyzji o przyjęciu danego ryzyka do portfela w ramach specjalnych akceptacji reasekuracyjnych,
  • analizowanie wyniku technicznego oraz rentowności portfeli ubezpieczeniowych spółek konglomeratu Grupy Kapitałowej PZU oraz podejmowanie działań naprawczych w ramach decyzji underwritingowych,
  • tworzenie i wdrożenie schematu kompetencji underwritingowych dla spółek,
  • analizowanie rynku ubezpieczeń w poszczególnych krajach, w których Grupa PZU posiada spółki.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 8-letnie doświadczenie w ocenie i akceptacji ryzyka w obszarze ubezpieczeń pozakomunikacyjnych oraz we współpracy z brokerami/klientami,
  • współpracowałeś/aś z zagranicznymi firmami ubezpieczeniowymi (mile widziane)
  • masz min. 2-letnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem,
  • koordynowałeś/aś proces zarządzania polityka undewritingową,
  • potrafisz kreować nowe rowiązania techniczne i jakościowe,
  • bardzo dobrze znasz rynek ubezpieczeniowy (produkty, działania konkurencji),
  • znasz prawo ubezpieczeniowe,
  • lubisz analizować dane ilościowe oraz jakościowe,
  • masz wykształcenie wyższe (ekonomia, prawo, techniczne)
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim (mile widziana dodatkowo znajomość języka rosyjskiego).

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy