Oferta pracy

Kierownik zespołu - usługi czyszczenia przemysłowego

Climbex Sp. z o.o.O firmie

  • Warlubie (pow. świecki)

    Warlubie (pow. świecki), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i nadzór nad usługą przemysłowego czyszczenia pomieszczeń zakładu

  • Zarządzanie powierzonym/wykorzystywanym przy realizacji usług majątkiem spółki

  • Współpraca z odpowiednimi służbami ze strony Klienta

  • Współpraca z Klientem, zgodnie ze standardami obsługi Klienta obowiązującymi w spółce

  • Realizacja zakładanego budżetu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Wymagane doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników

  • Znajomość podstawowych przepisów Kodeku Pracy oraz BHP

  • Umiejętności zarządzania z nastawieniem na realizację celów biznesowych

  • Umiejętności sprawnego i zrozumiałego komunikowania się z osobami na różnych poziomach stanowiskowych

  • Samodyscyplina, umiejętność zarządzania czasem pracy swoim oraz pracowników

  • Znajomości pracy w podstawowych aplikacjach biurowych, takich jak WORD, Excel, Outlook

  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Pracę w firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem w kraju i za granicą, za którą stoi silna marka Grupy Impel

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Rozwój zawodowy poprzez dostęp do szkoleń podnoszących kompetencje

  • Odpowiedzialne stanowisko pracy, dające możliwość samodzielnej pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów

Climbex Sp. z o.o.

CLIMBEX S.A. – jesteśmy jedną ze spółek Grupy Impel. Od ponad 25 lat wspieramy procesy produkcyjne w branży przemysłowej. Stale pracujemy na to, aby nasi Klienci osiągali najwyższą sprawność biznesową w procesach organizacji produkcji.

Przewiń do profilu firmy