Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik zespołu utrzymania i serwisu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 25.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Stadler jest dostawcą systemowych rozwiązań w zakresie budowy pojazdów szynowych od 75 lat. Posiadamy szeroką gamę produktów  w segmentach pojazdów ruchu miejskiego i kolejowego: tramwajów, metra, pociągów regionalnych, podmiejskich, międzymiastowych oraz  dalekobieżnych. Produkujemy również lokomotywy liniowe i manewrowe oraz wagony pasażerskie. Przyświeca nam jeden cel - chcemy aby podróż naszymi pojazdami była szybka, komfortowa i gwarantowała najwyższe bezpieczeństwo.

Do zespołu utrzymania i serwisu naszych pojazdów poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • kierowanie powierzonym zespołem pracowników
  • dotrzymanie współczynników gotowości i niezawodności pojazdów przy założonym budżecie i odpowiedniej jakości wykonywanych prac
  • utrzymywanie stałej, dobrej relacji z przedstawicielami klienta
  • nadzorowanie bieżącej dokumentacji prac serwisowych, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • odpowiedzialność za wyposażenie serwisu w odpowiednie narzędzia i zaopatrzenie w części zamienne oraz materiały eksploatacyjne

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w działach związanych z utrzymaniem ruchu,   serwisem lub obsługą techniczną
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz doświadczenie w pracy z systemami typu ERP
  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • doświadczenie zawodowe w zakresie budowy, napraw lub eksploatacji taboru kolejowego
  • doświadczenie w kierowaniu projektami
  • wiedza z zakresu techniki napędowej i systemów sterowania

Nasza oferta:

  • oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
za pomocą przycisku APLIKUJ

Więcej informacji na temat firmy znajduje się na stronie: www.stadlerrail.com

Prosimy wdokumentach zawrzeć formułę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się