Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zespołu utrzymania ruchu (f/m)

Carcoustics Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za dział, w tym za personel i zasoby.

  • Gotowość do pracy w charakterze zarządzania małym zespołem pracowników oraz samodzielnego wykonywania obowiązków w celu prawidłowego zachowania ciągłości funkcjonowania działu.

  • Zapewnienie sprawności funkcjonowania maszyn, narzędzi oraz innego sprzętu, jak również budynku zgodnie z regulacjami wewnętrznymi oraz przepisami prawa.

  • Wdrożenie oraz wykonywanie prac konserwacyjnych.

  • Zarządzanie magazynem części zamiennych, uwzględniając przy tym aspekt ekonomiczny.

  • Planowanie i realizacja instalacji nowych urządzeń oraz dodatkowego wyposażenia w zakładzie.

  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami usług oraz wszelkich czynności administracyjnych z tym związanych (np. energia, budynek, media, UDT, itd.).

  • Tworzenie i testowanie sterowań elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych.

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, ochronę środowiska i ergonomię w odniesieniu do funkcji maszyn, narzędzi i urządzeń, w szczególności: uruchomienie, w tym testy działania i bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Kilkuletniego doświadczenia zawodowego w zakresie utrzymania ruchu, zarządzania, automatyki, hydrauliki i pneumatyki.

  • Precyzyjności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych, jak również pracy pod presją czasu.

  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na minimalnym poziomie B2.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z prasami gorącymi 400 to. oraz sztancami do formowania aluminium na zimno.

  • Doświadczenia w zarządzaniu utrzymaniem ruchu w systemie ERP (SAP).

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Bogaty pakiet socjalny (m. in. pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, kafeteria).

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

  • Dofinansowanie nauki (w tym udział w kursach językowych i szkoleniach branżowych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Carcoustics Poland Sp. z o.o.

Dzięki produktom firmy Carcoustics świat pozostaje w ruchu. Wdrażane przez nas rozwiązania sprawiają, iż samochody, pociągi, pojazdy użytkowe, sprzęt gospodarstwa domowego oraz pozostałe urządzenia spełniają Państwa najwyższe oczekiwania. Nieczęsto je widać, ale zawsze można je poczuć i usłyszeć. Nasz sukces zawdzięczamy każdemu z przeszło 2600 pracowników zatrudnionych w siedzibie głównej firmy w Leverkusen oraz osiemnastu innych zakładach zlokalizowanych w Niemczech, Europie, Ameryce i Azji. Jako przedsiębiorstwo średniej wielkości ukierunkowywane na podbój światowych rynków łączymy przyjazną atmosferę pracy z ciekawymi zadaniami oraz międzynarodowymi możliwościami rozwoju.

Przewiń do profilu firmy