Oferta pracy

Kierownik Zespołu w Biurze Obsługi Posprzedażowej

Bank Pekao

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwój nadzorowanej komórki, motywowanie podległych pracowników, wsparcie ich w realizacji zadań, dokonywanie ocen wyników pracy

  • Odpowiedzialność za jakość oraz terminowość zadań realizowanych w nadzorowanej komórce

  • Wykonywanie powierzonych obowiązków w pełni samodzielnie, stały nadzór i wsparcie pracy podległych pracowników

  • Doskonalenie kompetencji własnych oraz podległych pracowników

  • Wdrażanie/uruchamianie nowych projektów

  • Monitoring spraw personalnych podległego zespołu

  • Bieżącą współpracę i komunikację z innymi departamentami

Nasze wymagania

  • Posiadasz znajomość produktów kredytowych i procesów posprzedażowych

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu procesami operacyjnymi

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

  • Do swoich umiejętności zaliczasz umiejętność wywierania wpływu oraz umiejętności organizacyjne i przywódcze

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane w obszarze zarządzania lub ekonomii)

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu projektów

  • Nie jest Ci obca kultura ciągłego doskonalenia

  • Masz szeroką perspektywę i Klienta stawiasz na pierwszym miejscu

  • Jesteś proaktywny i inicjujesz zmiany oraz skupiasz się na poszukiwaniu rozwiązań

  • Potrafisz pracować pod presją czasu i celów

  • Posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne

  • Dobrze odnajdujesz się w zmianie i potrafisz nią zarządzać

  • Posiadasz umiejętność zarządzania czasem i potrafisz wyznaczać priorytety

  • Jesteś konsekwentny i odpowiedzialny w realizacji celów

  • Lubisz nowe wyzwania

  • Jesteś kreatywny i ambitny.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników