Oferta pracy

Kierownik Zespołu w Centrum Kontroli Zmian

MAN Trucks Sp. z o.o.

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem pod względem merytorycznym i częściowo dyscyplinarnym oraz planowanie i alokację zasobów

  • Terminowa i wykwalifikowana integracja zmian technicznych w procesie dojrzewania w seriach, seriach wstępnych i indywidualnych, wsparcie projektów w uruchamianiu pojazdów. Kontrola krótkoterminowych zmian w zleceniach produkcyjnych poprzez zezwolenia na odchylenia i zmiany zleceń montażowych

  • Zapewnienie z partnerami procesowymi jakości wyników aż do terminu uruchomienia produkcji (PET) w celu uregulowanego wprowadzenia innowacji produktowych na linię produkcyjną. Do tego obszaru odpowiedzialności należy również dostarczanie wzorcowych i kontrolnych danych produkcyjnych

  • Aktywne uczestnictwo w grupach roboczych w różnych lokalizacjach i niezależne projektowanie optymalizacji procesów

  • Organizowanie i wprowadzanie procesów i metod oraz utrzymywanie kontaktów z sąsiednimi działami

  • Wymiana informacji ponad granicami działów i firm oraz wykorzystywanie tej wiedzy w swojej pracy

Nasze wymagania

  • CV w języku angielskim lub niemieckim

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub porównywalne kwalifikacje

  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Wysoki poziom ekspertyzy w zarządzaniu zmianami technicznymi oraz w procesach PEP

  • Wiedza na temat procesów produkcyjnych i odpowiednich systemów informatycznych

  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem, jak również wiedza z zakresu projektowania procesów i zarządzania projektami

  • Zdolność do uchwycenia i analizy złożonych zależności i wyprowadzania pragmatycznych rozwiązań

  • Wysoki stopień inicjatywy, elastyczność i zadowolenie z kierowania zespołem

  • Asertywność, komunikatywność i orientacja na klienta, a także wysoki poziom kompetencji społecznych

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych

  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia oraz rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

MAN Truck & Bus to jeden z wiodących europejskich producentów pojazdów użytkowych i dostawców rozwiązań transportowych. Portfolio produktów obejmuje samochody dostawcze, ciężarowe, autobusy, silniki diesla i gazowe oraz usługi związane z transportem osób i towarów. MAN Truck & Bus jest częścią TRATON GROUP i zatrudnia ponad 36 000 pracowników na całym świecie.

Każdego dnia chcemy pokonywać ograniczenia i ciągle ulepszać nasze wiodące produkty. Szacunek, praca zespołowa, dążenie do celu, orientacja na klienta i uczciwość - oto nasze wartości korporacyjne, którymi kierujemy się w firmie MAN.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Niepołomice k/ Krakowa