Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zespołu w Deprtamentu Biura Sprzedaży

Departament Biura Sprzedaży

6 00011 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnego wsparcia zespołu poprzez efektywne zarządzanie, motywację zespołu oraz wsparcie mentorskie i szkoleniowe

  • monitorowanie wyników pracy i udzielanie informacji zwrotnej celem utrzymania wysokich standardów obsługi Klientów i odpowiednich wyników sprzedaży

  • rekrutowanie i wdrażanie nowych przedstawicieli

  • raportowanie efektów działań podległego zespołu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołem handlowym

  • minimum wykształcenie średnie

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność utrzymania długotrwałych relacji

  • wysoki poziom zorganizowania i nastawienie na rozwój

  • motywacja do osiągania celów

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne zarobki porównywalne bądź przewyższające w stosunku do stawek proponowanych w branży (część stała, prowizje od sprzedaży i premie kwartalne)

  • bogaty program pozapłacowy (konferencje, kursy, szkolenia, wycieczki)

  • zadaniowy czas pracy (sam decydujesz ile godzin dziennie potrzebujesz)

  • narzędzia pracy (laptop, telefon, karta paliwowa)

  • bogato wyposażone biura, możliwość pracy zdalnej i pozytywną atmosferę, aby Twoja praca była miła i przyjemna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • narzędzia pracy

  • szkolenia

Od ponad 190 lat Jesteśmy częścią jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych na świecie. W Polsce od 25 lat zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo i innowacyjność, tworząc najlepiej dopasowane produkty do ich potrzeb. Stawiamy na długoterminową współpracę z Klientami, chroniąc to, co najcenniejsze na każdym etapie ich życia i rozwoju. Jesteśmy nagradzani za kulturę organizacyjną, którą budujemy w oparciu o wartości etyczne i ideę work-life balance. Każdego dnia angażujemy się w tworzenie zdrowego i przyjaznego miejsca pracy.

Przewiń do profilu firmy