Oferta pracy

Kierownik Zespołu w Dziale Kontroli Jakości

Phytopharm Klęka S.A.

  • Klęka (pow. średzki)

    Klęka (pow. średzki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołu w zakresie realizacji następujących czynności:

  • pobieranie prób,

  • archiwizacja, odbiór jakościowy i utylizacja prób badanych materiałów i produktów,

  • zapewnienia dokumentowania badań stabilności,

  • sprawdzanie specyfikacji materiałów opakowaniowych drukowanych,

  • zapewnienie oceny raportu serii po zakończonym procesie produkcyjnym pod względem wykonania niezbędnych badań i użycia do produkcji odpowiedniej jakości materiałów,

  • nadzór nad substancjami wzorcowymi i odczynnikami

  • wykonywanie przeglądów jakości produktu dla analiz zlecanych zgodnie z umową,

  • podejmowanie działań w przypadku uzyskania wyników niezgodnych ze specyfikacją,

  • udział w postępowaniu wyjaśniającym i naprawczym w przypadku reklamacji,

  • udział w kwalifikacji dostawców,

  • dokumentowanie zmian mających wpływ na jakość produktów,

  • kontrola prawidłowości funkcjonowania oraz dokumentacji sprzętu kontrolno – pomiarowego w podległym obszarze,

  • wydawanie świadectw.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (chemia lub pokrewne),

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wiedza z zakresu GMP,

  • Znajomość języka anielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,

  • Umiejętność zarządzania zespołem,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy koncepcyjnej,

  • Skrupulatność, dokładność, samodzielność.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Phytopharm Klęka S.A. jest jedną z najszybciej rozwijających się firm farmaceutycznych segmentu OTC w Polsce. Specjalizuje się w lekach naturalnych. W portfelu firmy znajduje się wiele znanych i cenionych leków o wiodącej pozycji w swoich kategoriach terapeutycznych, min.: Bioaron C, Bronchosol, Dentosept. Firma Phytopharm wchodzi w skład międzynarodowego koncernu the Nature Network, jednego z liderów w przemyśle surowców zielarskich na świecie, a jej filozofią działania jest tworzenie preparatów, które łączą w sobie tradycję fitoterapii i najnowsze badania naukowe.

Przewiń do profilu firmy