Oferta pracy

Kierownik Zespołu w dziale Sprzedaży (Shopkeeper)

IKEA Retail, Janki k/WarszawyO firmie

Rekrutacja zdalna

IKEA Retail, Janki k/Warszawy

plac Szwedzki 1

Janki (pow. pruszkowski)

KIEROWNIK ZESPOŁU W DZIALE SPRZEDAŻY (SHOPKEEPER), IKEA RETAIL, JANKI K/WARSZAWY

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi.  Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż Twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

O Tobie:

  • posiadasz min. dwuletnie doświadczenie w pracy w dynamicznym środowisku w branży retail,
  • masz doświadczenie w prowadzeniu oraz rozwoju zespołów w ramach sprzedaży detalicznej/komercyjnej (zespół min.
    5-osobowy),
  • posiadasz umiejętności analityczne i zdolność do szybkiego podejmowania decyzji w oparciu o analizę wskaźników biznesowych,
  • masz umiejętności komunikacyjne, potrafisz budować współpracę z zespołami wspierającymi Dział Sprzedaży,
  • posiadasz znajomość i rozumiesz działanie biznesu w środowisku wielokanałowości,
  • interesujesz się działaniami podejmowanymi na lokalnym rynku w branży meblowej,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1),
  • masz elastyczne podejście do godzin pracy i gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

Twoje zadania:

  • zarządzanie jednym z zespołów działu Sprzedaży,
  • dbałość o rozwój kompetencji pracowników w celu zapewnienia jak najlepszych doświadczeń zakupowych Klientów,
  • dbałość o codzienną, dobrą, komercyjną kondycję podległego obszaru Sprzedaży,
  • odpowiedzialność za cele sprzedażowe i systematyczne ich śledzenie,
  • odpowiedzialność za wdrażanie strategii krajowych,
  • odpowiednie i umiejętne sterowanie sprzedażą produktów i usług,
  • szybkie działanie w zakresie możliwości komercyjnych i opinii klientów,
  • śledzenie konkurencji i podejmowanie koniecznych działań w obszarze pracy z tym tematem,

Chcemy:

  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
  • doceniać Twoje osiągnięcia,
  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa INGKA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi.

W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.

Czujesz, że to praca dla Ciebie?

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy