Oferta pracy

Kierownik Zespołu w dziale Sprzedaży (Shopkeeper)

IKEA Retail, Warszawa/Targówek

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Malborska 51

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem oraz rozwój pracowników,

  • upewnienie się, że działy za jakie odpowiadasz są w wyśmienitej kondycji komercyjnej,

  • odpowiedzialność za cele jakie są do zrealizowania w obrębie działów i systematyczne ich śledzenie,

  • odpowiedzialność za wdrażanie strategii krajowych dotyczących działu,

  • odpowiednie i umiejętne sterowanie sprzedażą produktów i usług,

  • szybkie działanie w zakresie możliwości komercyjnych i opinii klientów,

  • śledzenie konkurencji i podejmowanie koniecznych działań w obszarze pracy z tym tematem,

  • zapewnienie, że posiadasz odpowiednią ilość kompetentnych pracowników w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i zabezpieczenie, że pracownicy są w pełni dostępni dla klienta,

  • zapewnienie, że pracownicy aktywnie pomagają klientom w procesie zakupowym.

Nasze wymagania

  • masz silne zdolności przywódcze i doświadczenie w prowadzeniu oraz rozwoju zespołów,

  • posiadasz min. dwuletnie doświadczenie w pracy w dynamicznym środowisku w branży retail,

  • posiadasz umiejętności analityczne i zdolność do podejmowania decyzji w oparciu o analizę wskaźników biznesowych,

  • masz znakomite umiejętności komunikacyjne, potrafisz z każdym znaleźć wspólny język,

  • znane Ci jest poruszanie się w środowisku wielokanałowości,

  • potrafisz szybko podejmować decyzje i rozwiązywać problemy,

  • posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego,

  • masz elastyczne podejście do godzin pracy, jesteś gotowa/-y do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

To oferujemy

  • abyś został/a z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,

  • abyś rozwijał/a się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,

  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,

  • doceniać Twoje osiągnięcia,

  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Jesteśmy IKEA i od ponad 75 lat mamy wpływ na to, jak miliony ludzi urządzają swoje domy na całym świecie! Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Wspólnie z Tobą chcemy tworzyć lepsze codzienne życie dla wielu ludzi – nie tylko to, które toczy się w ich domach.

Przewiń do profilu firmy

W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.