Logo Pracuj.pl

Kierownik Zespołu Wsparcia IT

Żabka PolskaO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Żabka Polska

Matyi 8

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem 25 specjalistów i koordynatorów, świadczącym zdalne wsparcia IT dla pracowników lokalizacji rozproszonych na terenie całego kraju,
  • rozwój i motywowanie pracowników
  • monitorowanie, raportowanie i dbanie o jakość świadczonych usług wsparcia
  • udział w projektowaniu wsparcia dla nowych usług w ramach spotkań z osobami działającymi w innych obszarach firmy
  • optymalizacja procesów realizowanych w ramach zespołu celem osiągnięcia wyższej efektywności

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe IT lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 3 lata
  • praktyczna znajomość: ITIL, BPMN
  • zaangażowanie, dynamika pracy własnej oraz decyzyjność
  • umiejętność myślenia procesowego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, budowanie dobrych relacji z zespołem oraz współpracownikami z innych obszarów spółki

Mile widziane

  • znajomość Lean process

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne

Kierownik Zespołu Wsparcia IT, Matyi 8, Poznań