Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu Wsparcia w Biurze Ekspansji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-10-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PFR Nieruchomości S.A. należy do Grupy PFR, której celem jako polskiej rozwojowej instytucji finansowej - jest realizacja programów sprzyjających zwiększeniu długoterminowego potencjału inwestycyjnego i gospodarczego Polski.

    PFR Nieruchomości S.A. wzmacnia potencjał ogólnopolskiego rynku mieszkaniowego poprzez realizację inwestycji o istotnym znaczeniu dla lokalnych społeczności. Naszą misją jest zwiększenie dostępności mieszkań na wynajem, także dla słabiej uposażonych rodzin. Działamy na zasadach komercyjnych, bez angażowania pieniędzy podatników.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Nadzór nad Zespołem Wsparcia
    • Koordynacja bieżących prac administracyjno-biurowych
    • Organizacja sprawnego funkcjonowania Biura
    • Wsparcie organizacyjne i administracyjne Biura
    • Opracowywanie oraz egzekucję procesów administracyjnych wspierających realizację strategii biznesowej Biura
    • Koordynację i nadzór nad procedurami
    • Nadzór nad obsługą skrzynki mailowej i telefonu Biura
    • Koordynacja i nadzór nad przepływem i ewidencjonowaniem wpływających ofert
    • Koordynacja i nadzór nad prawidłowym przepływem informacji, dotrzymywanie terminów
    • Sporządzanie analiz, zestawień i raportów
    • Nadzór nad obiegiem i przechowywaniem dokumentacji

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości
    • Preferowane 1-2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Doskonałe umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel i PowerPoint)
    • Skrupulatność, terminowość i odpowiedzialność
    • Obowiązkowość i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacji i efektywnej pracy w zespole
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy wielozadaniowej
    • Aktywne podejście do rozwiązywania problemów, inicjatywa, samodzielność i kreatywność

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Praca w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Integration

    Prześlij swoje CV za pomocą Aplikuj, jeśli spełniasz powyższe wymagania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Administrator danych

    W związku z przystąpieniem do rekrutacji, administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest PFR Nieruchomości S.A. z siedzibą w Warszawie, które w powyższym celu będzie przetwarzało dane.

    Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem:

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFR Nieruchomości S.A. ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia ww. procesu rekrutacji."

    albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFR Nieruchomości S.A. ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia ww. procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez PFR Nieruchomości S.A.”