Oferta pracy

Kierownik Zespołu Zakupów

PGNiG SERWIS SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem kupców, zapewniające sprawną, rzetelną, zgodną

  • z regulacjami wewnętrznymi i przepisami prawa, profesjonalną obsługę postępowań przetargowych prowadzonych na potrzeby jednostek merytorycznych - głównie IT,

  • zarządzanie i obsługa nieruchomości, służby ochrony

  • przygotowanie planów zakupowych na potrzeby wewnętrzne Spółki jak również na potrzeby grupy kapitałowej

  • raportowanie realizacji planów

  • prowadzenie postępowań przetargowych zgodnie z regulacjami obowiązującymi w Spółce,

  • w szczególności: planowanie postępowania, zapewnienie odpowiedniej dokumentacji postępowania począwszy etapu wniosku do raportu końcowego

  • negocjowania warunków zawieranych umów i udzielanych zamówień

  • opiniowanie wniosków na posiedzenie Zarządu dotyczących zawierania umów i udzielania zamówień

  • nadzór nad stosowaniem regulaminu zakupów Spółki

  • analiza rynku potencjalnych dostawców i usług

  • nadzór nad narzędziami informatycznymi, wspierającymi procesy zakupowe

  • inicjowania i wdrażanie zmian w procesach zakupowych w odpowiedzi na potrzeby biznesowe, zmiany przepisów prawa, itp.

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia pracy w działach zakupów przedsiębiorstw w branżach informatycznych, telekomunikacyjnych lub podobnych

  • minimum 2 lata doświadczenia w kierowaniu kilkuosobowym zespołem

  • wysoka etyka pracy i kultura osobista

  • wysokie umiejętności w budowaniu profesjonalnej atmosfery pracy z kontrahentami zewnętrznymi oraz klientami wewnętrznymi

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentami i swobodną komunikację biznesową

  • motywacja do stałego usprawniania pracy własnej, podległych pracowników i procesów zakupowych

  • znajomość przepisów prawa zamówień publicznych oraz doświadczenie w prowadzeniu postępowań publicznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej, w biurze w Warszawie przy ulicy Kasprzaka 25

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń

  • i pomysłów

  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Pracowniczy Program Emerytalny, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny (w tym stomatologia)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

dynamiczna, rozwijająca się, nowoczesna firma, zapewniająca infrastrukturę, technologię oraz usługi wspierające działalność podstawową spółek z grupy kapitałowej PGNiG poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy