Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1327 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zespołu

  • Zamość, lubelskie
  • Kierownik
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Takko Fashion to niemiecka firma z trzydziestotrzyletnią tradycją działająca z powodzeniem na terenie całej Europy. Dysponujemy ponad tysiącem sklepów odzieżowych. Podążając za najnowszymi trendami mody oferujemy naszym klientom kolekcje ubrań dla pań, panów i dzieci. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zamość
    Numer referencyjny: PL/15-00029

    Zadania

    • Odpowiedzialność za obroty i bieżąca analiza wskaźników sprzedaży
    • Kierowanie zespołem pracowników, tworzenie atmosfery do efektywnej
    • współpracy
    • Dbałość o wystrój i dekorację sklepu adekwatnie do wymogów mody i rynku
    • Obsługa klienta

    Wymagania

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym (w branży odzieżowej-mile widziane)
    • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
    • Odpowiedzialność i podejście z zaangażowaniem do wykonywanych obowiązków
    • Przywódcza osobowość
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy

    • Pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
    • Pogodną atmosferę pracy w młodym zespole
    • Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.