Oferta pracy

Kierownik Zespołu Zarządzania Projektami

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.O firmie

  • Grzybowska 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.

Grzybowska 78

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PMP

  • DSDM

  • Agile

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem zgodnie ze strategią i standardami organizacji,

  • utrzymanie i rozwijanie metodyk zarządzania projektami w organizacji

  • budowanie kultury zarządzania projektami poprzez rozwijanie kompetencji w zakresie analizy biznesowej, metodyk zwinnych i testowania

  • aktywne monitorowanie portfela projektów pod kątem zgodności z harmonogramem, budżetem, konsumowanych zasobów organizacji i występowania ryzyk

  • rozwój metodyk monitorowania i bilansowania zasobów w organizacji

  • rozwój narzędzi wspierających zarządzanie projektami i raportowanie pracy projektowej

  • odpowiedzialność za przestrzeganie reguł IT Governance dotyczących pracy projektowej i wdrażania projektów

  • udział w definiowaniu strategii rozwoju platform i narzędzi IT, aby optymalnie adresowały kluczowe potrzeby rozwijającego się biznesu

Nasze wymagania

  • co najmniej 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania projektami i analizy biznesowej, z czego co najmniej 2 lata w roli menedżerskiej (mile widziane doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych),

  • bardzo dobra praktyczna znajomość metodyk projektowych (PMP, DSDM, Agile), poparta odpowiednimi certyfikatami,

  • dobre zrozumienie zasad prowadzenia analizy biznesowej, zbierania wymagań i projektowania rozwiązań IT,

  • znajomość technologii i założeń architektury IT

  • doświadczenie w planowaniu budżetu projektów IT

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,

  • samodzielność i proaktywność,

  • umiejętności analityczne i ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów

  • wykształcenie wyższe (preferowane w dziedzinie informatyki, elektroniki, telekomunikacji lub nauk ścisłych);

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną

  • elastyczne godziny pracy / pracę zdalną / dodatkowy urlop

  • bonus uzależniony od wyników pracy

  • prywatną opiekę medyczną w Enel-Med

  • kartę sportową Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • Ask Henry – asystenta do załatwiania prywatnych spraw,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowy urlop