Kierownik Zespołu Zarządzania Projektami

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.

Chmielna 132/134

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PMO

  • PRINCE2

  • Practitioner

  • PMP

  • Agile

  • Agile PM

  • Kanban

  • MS Project

  • EPM

  • JIRA

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Zespołem Kierowników Projektów i PMO

  • Współpraca z Zarządem oraz kadrą kierowniczą w zakresie optymalnej realizacji portfela projektów

  • Reprezentowanie firmy w relacjach z klientem

  • Udział w budowaniu i realizacji strategii firmy

  • Planowanie i kierowanie realizacją projektów przez Zespół Kierowników Projektów

  • Wsparcie przy budowie i zarządzaniu zespołami projektowymi w strukturach macierzowych

  • Monitorowanie i kontrola prac projektowych

  • Zarządzanie ryzykiem projektowym oraz organizacyjnym

  • Współpraca z użytkownikami końcowymi, zespołem wewnętrznych specjalistów oraz dostawcami zewnętrznymi

  • Cykliczne weryfikowanie statusu prowadzonych projektów w ramach portfela projektów oraz raportowanie statusu realizacji portfela projektu dla Zarządu oraz klienta biznesowego

  • Udoskonalanie i edukowanie w zakresie zasad zarządzania projektem

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych w pełnym cyklu realizacji, począwszy od analizy, poprzez implementację po wdrożenie (mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu projektów dla sektora publicznego)

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami o kilkumilionowym budżecie

  • Doświadczenie w budowaniu struktur zarządzana projektem oraz organizacji procesów zarządczych w projekcie

  • Doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu efektywnego zespołu kierowników projektów i biura projektowego

  • Praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów w stopniu zaawansowanym (np. PRINCE2, Practitioner, PMP, Agile PM, Agile, Kanban)

  • Znajomość narzędzi wspierających zarządzanie projektami i portfelem projektów (np. MS Project, EPM, JIRA)

  • Wiedza z zakresu budowy i projektowania systemów informatycznych

  • Rozumienie zagadnień technicznych związanych z projektami IT

  • Umiejętność planowania i doskonała organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy w strukturach macierzowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami z zewnętrznym klientem biznesowym

  • Doświadczenie w zarządzaniu interdyscyplinarnymi zespołami projektowymi

  • Kompetencje praktycznego zarządzania zmianą i prowadzenia projektów z dużym obszarem niepewności zakresu i zmienności

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Swobodną atmosferę – nie mamy dress code i wszyscy mówimy sobie po imieniu

  • Udział w innowacyjnych projektach wraz z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyc się od Ciebie

  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia

  • Twój czas jest dla Ciebie cenny? Dla nas również- zapewniamy elastyczny home office oraz ruchome godziny pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Zadbaj o swoją kondycję fizyczną –my dofinansujemy Twój karnet sportowy

  • Myślimy o Twojej przyszłości – otrzymasz maksymalną dopłatę PPK

  • Biuro w centrum Warszawy – 100 m do stacji kolejowej WKD SKM KM blisko stacji metra

  • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na parkingu dla rowerów, możesz też skorzystać z prysznica

  • Dbamy o to byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek

  • Pies w biurze? Zapraszamy!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • parking dla rowerów