Oferta pracy

Kierownik Zespołu Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie zespołu kadrowo-płacowego

  • współpraca z instytucjami: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS

  • przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych

  • przygotowywanie comiesięcznych deklaracji do ZUS

  • sporządzanie wniosków o dofinansowanie do PFRON

  • przygotowywanie rocznych rozliczeń PIT-11, PIT-4, PIT-8

  • przygotowywanie dokumentacji do kontroli

  • doskonalenie wewnętrznych regulaminów

  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych

  • doradztwo w zakresie kadrowo-płacowym dla pracowników i kadry kierowniczej

  • współpraca z księgowością oraz innymi działami firmy

  • obsługa systemów kadrowo-płacowych SAGE Kadry i Płace oraz Płatnik

  • wsparcie kadrowe dla przydzielonych oddziałów

  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej oraz prowadzenie akt osobowych pracowników oraz zleceniobiorców

  • sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych dla zleceniobiorców

  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników oraz zleceniobiorców z ZUS

  • sporządzanie raportów kadrowo-płacowych, list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac oraz rozliczeń dla pracowników i zleceniobiorców

  • prowadzenie korespondencji z Komornikami Sądowymi

  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu

  • koordynowanie ważności badań lekarskich, szkoleń BHP, orzeczeń oraz zaświadczeń

  • prowadzenie ewidencji urlopowej, nieobecności chorobowych i innych nieobecności

  • nadzorowanie przystąpień lub rezygnacji PPK

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse

  • wiedza oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości bądź kadr i płac

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zaangażowanie i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • skrupulatność oraz dokładność

To oferujemy

  • stabilną pracę w spółce z ponad 20 letnią obecnością na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • nowoczesne biuro i komfortowe miejsce pracy

  • miłą i przyjazną atmosferę w zespole

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy