Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmianowy Dywizji B2B/B2C

Homla Sp. z o.o.

  • Błonie 20R, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

20R

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem

  • planowanie i realizacja wyznaczonych zadań

  • realizacja KPI, delegowanie kluczowych wskaźników na zespół i rozliczanie efektywności zespołu

  • wdrażanie nowych rozwiązań poprawiających efektywność pracy magazynu

  • kontrola przestrzegania zasad BHP/PPOŻ, oraz regulaminu wewnętrznego organizacji

  • prowadzenie szkoleń stanowiskowych, motywowanie i rozwijanie kompetencji zespołu

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy związanej z zarządzaniem zespołem powyżej 20 osób

  • praktyczna wiedza z zakresu gospodarki magazynowej

  • umiejętność organizacji pracy pod presją czasu oraz samodzielność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w powierzane zadania i motywacja do osiągania celów

  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • system premiowy oparty na wskaźnikach

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową Medicover Sport

  • ubezpieczenie grupowe

  • kartę zniżkową na nasze produkty

  • umowę o pracę

  • pracę w pełnym wymiarze etatu w trybie zmianowym

  • płatny program poleceń pracowniczych

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pyszną kawę i herbatę

  • aktywny udział w ciekawych projektach logistycznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • karta Medicover Sport

Homla to polska marka wyposażenia wnętrz, dynamicznie rozwijająca się na rynku detalicznym oraz e-commerce. Obecnie posiadamy ponad 30 salonów w galeriach handlowych na terenie całego kraju oraz sklep internetowy www.homla.com.pl. Produkty Homla tworzone są przez ludzi z nieograniczoną wyobraźnią, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki pracy zgranego zespołu marka jest obecna w domach wielu Polaków.

Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych które razem z nami będą chciały rozwijać markę Homla.

Przekrocz z nami granice wyobraźni i dołącz do świata Homla!

Przewiń do profilu firmy