Ta oferta pracy jest nieaktualna od 211 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmianowy

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Kierownik
  • 20.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Przedsiębiorstwo WITPOL Sp. z o. o. powstało w 1974 roku jako firma rodzinna, która zajmowała się zarówno produkcją i sprzedażą produktów spożywczych. Wśród produktów oferowanych przez firmę WITPOL Sp. z o. o. znajdują się: pieczywo, tzw. maca, granola bez cukru, wafle ryżowe ekspandowane, wafle smakowe, kanapki z wafli ekspandowanych z czekoladą, pieczywo chrupkie, chipsy ekspandowane, snacki zbożowo – ziemniaczane.

    Siedziba firmy mieści się w Radomiu. Ponadto firma posiada dwa zakłady produkcyjne w województwie lubuskim, jeden w Gorzowie Wielkopolskim, drugi w Skwierzynie.

    Aktualnie zatrudniamy ok 250 pracowników. W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego w Gorzowie, poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Obowiązki:

    • nadzorowanie podległego zespołu produkcyjnego
    • realizacja założonych planów i terminów produkcyjnych
    • współpraca wewnątrz działowa
    • prowadzenie i wypełnianie dokumentacji produkcyjnej i poprodukcyjnej
    • dbanie o przestrzeganie wysokiej jakości i higieny i produkcji
    • optymalizacja procesów produkcyjnych

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy w branży spożywczej lub podobnym zakładzie produkcyjnym
    • znajomość obsługi pakietu MS Office
    • umiejętność efektywnej organizacji pracy
    • umiejętność zarządzania zespołem ludzi
    • odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie
    • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pracodawca przyjazny osobom niepełnosprawnym.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.