Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmianowy

Grupa MuszkieterówO firmie

  • Myślenice

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 lat temu
  • Kierownik

            Co nas wyróżnia?

  Chęć wspólnych działań na rzecz rozwoju firmy

Grupa Muszkieterów to 2 940 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 6 szyldami w 6 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują ponad 3 500 punktami sprzedaży i zatrudniają ponad 140 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 260 przedsiębiorców, którzy są właścicielami 220 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 112 supermarkety “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 5,43 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

Sklep Intermarche w Myślenicach podejmie współpracę z osobami odpowiedzialnymi za realizację zadań na stanowisku:

Główne zadania:

  • Realizacja celów handlowych szyldu INTERMARCHE,
  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie sklepu,
  • Nadzorowanie  i organizowanie pracy podległego zespołu,
  • Dbanie o przestrzeganie wewnętrznych procedur Grupy Muszkieterów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość branży spożywczej,
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników,
  • Umiejętność podejmowania decyzji,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Motywujące wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej,
  • Szkolenia podnoszące kompetencje managerskie i handlowe przed rozpoczęciem pracy.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ITM Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać do 30.06.2015

Ogłoszenie archiwalne