Oferta pracy

Kierownik Zmianowy

PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.

  • Głowackiego 21, Olkusz
    Olkusz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Głowackiego 21

Olkusz

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja procesu produkcyjnego i pracy podległego zespołu

  • Realizacja zadań wynikających z planu produkcji, zgodnie z wymogami jakościowymi i wydajnościowymi

  • Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach

  • Czynny udział przy procesie standaryzacji i doskonalenia procesu produkcyjnego

  • Otwartość na wprowadzanie zmian w zespole interdyscyplinarnym

  • Utrzymywanie wysokich standardów BH

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość wymagań IATF 16949 oraz znajomość specyficznych wymagań klientów OEM

  • Znajomość zagadnień: 5S, Lean Manufacturing,TPM

To oferujemy

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole,

  • Nowoczesne zaplecze techniczne,

  • Szkolenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet medyczny Medicover za 1 zł,

  • Program poleceń pracowniczych

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

  • Dofinansowanie do kart Multisport,

  • Świadczenia socjalne z ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne