Oferta pracy

Kierownik Zmianowy Produkcji

Grupa ProgresO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Grupa Progres to nowoczesne usługi HR dla biznesu. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Od 2002 roku wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce dzięki szerokiemu zakresowi oferowanych przez nas rozwiązań. Działamy kompleksowo, a nasze projekty są owocem pasji i zaangażowania całego zespołu. Tworzymy je z myślą o pracodawcach i pracownikach, których każdego dnia wspieramy w realizowaniu działań prowadzących do sukcesu!

Obecnie dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży cukierniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK ZMIANOWY PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu produkcji i przestrzeganiem zasad BHP;
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi;
  • Koordynacja prac produkcyjnych i kontrola procesu produkcyjnego;
  • Opracowywanie operatywnych planów produkcji;
  • Kontrola wykorzystania mocy produkcyjnej przedsiębiorstwa;
  • Opracowywanie harmonogramów przebiegu produkcji oraz cyklu produkcyjnego;
  • Rozliczanie produkcji planowanej;
  • Ustalenie i określenie wielkości produkcji w toku;
  • Przygotowywanie i wdrażanie do produkcji nowych asortymentów;
  • Nadzór nad prowadzeniem kart maszyn i urządzeń;
  • Koordynacja i nadzór prac remontowych i modernizacyjnych;
  • Inne czynności zlecone przez przełożonego;
  • Przestrzeganie zasad higieniczno - sanitarnych i bezpieczeństwa na stanowiskach obsługi linii;
  • Nadzór nad i prowadzenie dokumentacji systemowej;
  • przestrzeganie polityki jakości i wymagań systemu zarządzania jakością wg IFS i BRC.

Od Kandydata wymagamy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy;
  • Wykształcenia wyższego / mile widziane po technologii żywności;
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym (sporadycznie soboty);
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności organizacji pracy zespołu;
  • Silnego zorientowanie na realizację celów;
  • Znajomości pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word).

Pracodawca może zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która od ponad 21 lat
    funkcjonuje na rynku polskim;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie oraz rozbudowany system premiowy;
  • Benefity pozapłacowe - m.in. ubezpieczenie grupowe, bony pozapłacowe;
    dofinansowania do wyjść rekreacyjnych;
  • Możliwość rozwoju kompetencji w zgranym zespole Specjalistów;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • Wsparcie ze strony przełożonych;
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju Firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV.

Informuję, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Agencja pracy wpisana w rejestr pod numerem 5088.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Progres to organizaja z polskim kapitałem, która od 2002 roku oferuje nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu. Wspieramy firmy na terenie całej Polski w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, optymalizacji procesów, doradztwa i szkoleń.

Ogłoszenie archiwalne