Oferta pracy

Kierownik Zmianowy Produkcji

HRK S.A.

  • okolice Opola, Kędzierzyna-Koźle, Krapkowic, Strzelców Opolskich

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną, która w związku z rozszerzeniem struktury orgnizacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Planowanie pracy zespołu
  • Nadzór na wykonywaniem zadań produkcyjnych i jakości produkcji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów podczas procesu produkcyjnego
  • Właściwe wykorzystywanie zasobów, optymalizowanie procesów produkcyjnych oraz stanowisk pracy
  • Dbanie o ład i porządek na hali produkcyjnej
  • Współpraca z innymi działami firmy celem realizacji założonych celów
  • Przestrzeganie procedur produkcji, jakości oraz bezpieczeństwa
  • Zapewnienie właściwych środków pracy dla podległych pracowników

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Mile widziana znajomość narzędzi 5S, TPM

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów

Ogłoszenie archiwalne