Logo Pracuj.pl

Kierownik Zmianowy Produkcji

EAT BY ANN sp. z o.o. sp. jawnaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i odpowiedzialność za właściwą organizację pracy podległego zespołu
  • odpowiedzialność za terminową realizację zleceń produkcyjnych
  • inicjowanie i prowadzenie działań usprawniających organizację pracy
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • kontrola przebiegu procesu produkcji
  • rzetelne i systematyczne prowadzenie obowiązującej dokumentacji
  • sprawdzanie jakości produkowanych wyrobów
  • przeprowadzanie szkoleń podległych pracowników na stanowiskach pracy
  • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w zakładzie
  • dbałość o mienie zakładu i porządek na stanowiskach pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym
  • preferowane wykształcenie: technologia żywności, zarządzanie produkcją, zarządzanie jakością
  • zdolności kierownicze oraz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym i pracy fizycznej (również w weekendy)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia
  • Pracę w znanej na rynku i prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pracownicze ( prywatna opieka medyczna, karta Multisport, inne)

SUPERMENU catering dietetyczny, w związku z rozwojem firmy, poszukuje do swojego zakładu zlokalizowanego w Warszawie doświadczonej osoby na stanowisko:

Kierownik Zmianowy

Kierownik Zmianowy Produkcji, Warszawa