Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmianowy

EAT BY ANN sp. z o.o. sp. jawnaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i odpowiedzialność za właściwą organizację pracy podległego zespołu

  • odpowiedzialność za terminową realizację zleceń produkcyjnych

  • inicjowanie i prowadzenie działań usprawniających organizację pracy

  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych

  • kontrola przebiegu procesu produkcji

  • rzetelne i systematyczne prowadzenie obowiązującej dokumentacji

  • sprawdzanie jakości produkowanych wyrobów

  • przeprowadzanie szkoleń podległych pracowników na stanowiskach pracy

  • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w zakładzie

  • dbałość o mienie zakładu i porządek na stanowiskach pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym

  • preferowane wykształcenie: technologia żywności, zarządzanie produkcją, zarządzanie jakością

  • zdolności kierownicze oraz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym i pracy fizycznej (również w weekendy)

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub inną preferowaną przez Pracownika

  • przyjazne środowisko pracy

  • pracę w dużej stabilnej firmie

SUPERMENU catering dietetyczny, w związku z rozwojem firmy, poszukuje do swojego zakładu zlokalizowanego w Warszawie doświadczonej osoby na stanowisko: