Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany

Max Poland Sp. z o.o.O firmie

3 700 brutto / mies.
  • Babice Nowe (pow. warszawski zachodni)

    Babice Nowe (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zmiany zgodnie ze standardami i procedurami - tak, jesteśmy szaleni na punkcie jakości!,

  • pilnowanie stocków,

  • bycie członkiem zespołu - staniesz na kasie lub wydawce, żebyśmy nie złapali tabaki,

  • doradzanie nam, jak lepiej prowadzić ten biznes - chętnie Cię wysłuchamy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi w gastro,

  • wielozadaniowość,

  • otwartość na zmiany,

  • jeśli dodatkowo mówisz po angielsku, to jest już na Maxa - szukamy właśnie Ciebie.

To oferujemy

  • dobrze wysmażoną umowę o pracę,

  • 3700 zł brutto podstawy na dobry początek z MAXem plus premia,

  • płatne szkolenie wprowadzające w świat MAXa,

  • duch Maxa - bezpieczeństwo, atmosfera, świetne produkty i działania na rzecz Ziemi.

  • dodatek za dojazd do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Max Poland Sp. z o.o.

MAX Premium Burgers to pyszne burgery najwyższej jakości. MAX to szwedzka marka. MAX to ponad 150 restauracji w różnych krajach. MAX to najszerszy w branży wybór produktów wege i vegan. MAX to świetne gastro, a nie korpo. MAX to ludzie. Dołącz do MAXa!

Zbieraj z nami doświadczenia na Maxa i dołącz do zespołu jako kierownik zmiany, a wkrótce może kierownik restauracji?

Tak, rozwój to część naszej kultury.

Wybieraj z naszego

zrównoważonego menu.

Przewiń do profilu firmy