Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zmiany

GLOBART PRINT A. GOŁĘBICKI, M. HORBA, T. ŁASKI sp.j.O firmie

GLOBART PRINT A. GOŁĘBICKI, M. HORBA, T. ŁASKI sp.j.

Konstantego Ciołkowskiego 88h

Białystok

Firma Globart Print poszukuje kandydata na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór i kontrola nad produkcją
  • Nadzór nad wydajnością wykonywanych zleceń
  • Nadzór jakości i utrzymywanie jej na najwyższym poziomie
  • Współpraca z innymi działami firmy (transportu, handlowy, administracja)

WYMAGANIA:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera oraz pakietu Ms Office (zwłaszcza Excel)
  • Doświadczenie w zarządzaniu 15-20 osobowym zespołem
  • Sumienność, odpowiedzialność i efektywność w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do pracy zmianowej

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę,
  • Możliwość długoterminowego rozwoju zawodowego
  • Pracę w doświadczonym i miłym zespole

Ogłoszenie archiwalne