Oferta pracy

Kierownik Zmiany

Rhenus Logistics S.A.

  • Bolesławiec

    Bolesławiec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i rozwoju projektu w Rhenus Logistics Bolesławiec Sp z o.o.

  • Inicjowanie oraz realizacja działań usprawniających i korygujących związanych z doskonaleniem procesów magazynowych

  • Planowanie, nadzór i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników na zmianie

  • Szkolenia stanowiskowe i rozwojowe Pracowników Magazynowych

  • Tworzenie narzędzi analitycznych oraz raportowanie wskaźników

  • Raportowanie bezpośrednio do Kierownika Operacyjnego

  • Przyjmowanie raportów od Brygadzistów i Administracji Magazynowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Zaawansowana znajomość procesów magazynowych

  • Dobra znajomość systemów klasy WMS

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość MS Office szczególnie Excel

  • Ugruntowane umiejętności menadżerskie szczególnie zarządzanie zespołem i motywowanie

Mile widziane

  • Znajomość języka włoskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Stabilność zatrudnienia w systemie w 2 zmianowym

  • Wynagrodzenie stałe w wysokości zależnej od posiadanych kwalifikacji

  • Premię uznaniową, na której wysokość masz bezpośredni wpływ,

  • Niezbędne szkolenia

  • Bezpłatny dojazd z wielu kierunków

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego siebie i członków rodziny

  • Dofinansowanie do pakietów medycznych

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Komfortowe zaplecze socjalne

  • Pełną obsługę odzieży roboczej

  • Możliwość uzyskania pożyczki z ZFŚS, świadczenia dodatkowe z okazji Świąt

  • Wsparcie przy relokacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o. o.

ul. Ekonomiczna 5, 59-700 Bolesławiec

[email protected]

tel: 605 120 780, 509 899 365

Przewiń do profilu firmy