Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zmiany

McDonald’s

3 8004 200 brutto / mies.
  • Bolesławiec

    Bolesławiec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zespołem pracowników na obszarach restauracji w tym: obszar produkcji, obszar sprzedaży, zaplecze, sala restauracyjna i teren zewnętrzny;

  • wykonywanie i nadzorowanie czynności związanych z obrotem gotówką zgodnie z zasadami bezpieczeństwa restauracji i procedurami obowiązującymi w McDonald’s;

  • obsługa poszczególnych stanowisk pracy w restauracji - w razie potrzeby;

  • wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy, w tym także odpowiedzialność za powierzony obszar funkcjonowania restauracji.

Nasze wymagania

  • otwartość i pozytywne nastawienie do pracy i gości restauracji;

  • nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie pracę w branży - tym lepiej;

  • książeczka sanitarno-epidemiologicznej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i uczciwe warunki (wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, zawsze terminowo wypłacamy wynagrodzenia);

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!! 3800 zł brutto;

  • premia managerska za wyniki całej restauracji;

  • możliwość wykupienia karty OK System;

  • możliwość zapisania się do grupowego ubezpieczenia na życie;

  • posiłki pracownicze;

  • karta rabatowa na produkty McDonald’s także poza godzinami pracy;

  • dostosowanie obowiązków i stanowiska pracy do Twoich możliwości;

  • elastyczny grafik i możliwość pracy również w niepełnym wymiarze czasu;

  • realne możliwości rozwoju i awansu;

  • pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

McDonald’s

Szukasz firmy, w której możesz pracować na równych i uczciwych warunkach? Chcesz być częścią zgranego zespołu i móc liczyć na niego w każdych okolicznościach? Chcesz móc się rozwijać i mieć realne szanse awansu?

Witamy w McDonald’s!

Przewiń do profilu firmy

Uwaga:

  • Zakres obowiązków dostosowujemy zawsze do charakteru niepełnosprawności i możliwości pracownika.