Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zmiany

Pure Salmon Poland Spółka z o.o.

  • Bońki (pow. płoński)

    Bońki (pow. płoński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

- Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń systemu hodowli ryb.

- Konserwacją urządzeń produkcyjnych i kontrolą poprawności ich działania.

- Kontrolą wydajności produkcji.

- Udoskonalaniem oraz zwiększaniem efektywności procesów i procedur produkcji.

- Nadzór nad podległą grupą pracowników.

- Czynności związane z produkcją ryb tj. karmienie, sortowanie.

- Szkolenia pracowników

Nasze wymagania

- Minimum wykształcenie średnie

- Znajomość języka angielskiego.

- Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi, zdolność komunikacji interpersonalnej.

- Dedykacja i motywacja do wykonywanej pracy.

- Doświadczenie w pracy ze skomputeryzowanymi systemami produkcji.

- Umiejętność określania, przeprowadzania pomiaru i analizowania procesów.

- Dyspozycyjność w miarę potrzeb, włączając  trzyzmianowy system pracy i weekendy.

To oferujemy

- Stałą współpracę w ramach umowy o pracę,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Zdobywanie ciekawych i nowych doświadczeń zawodowych w firmie o dużym potencjale rozwoju, wykorzystując najbardziej zaawansowanych technologii RAS.

O nas

Pure Salmon Poland sp. z o.o.

powstała zarówno w odpowiedzi na rosnące potrzeby wymagających konsumentów, jak i światowe trendy w rozwoju akwakultury przyjaznej środowisku. Nasza działalność idealnie wpasowuje się w obecną sytuację rynkową, wynikającą jednocześnie z rosnącego popytu na produkty rybne jak i kurczące się zasoby ryb w morzach oraz oceanach. Według Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (FAO), akwakultura jest najszybciej rozwijającym się segmentem rynku żywności na świecie.

Naszą misją jest popularyzacja świeżej ryby. Świeże, znaczy nigdy nie mrożone. Świeże, znaczy zdrowe. Świeże, znaczy dobre