Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany - Brygadzista

PALETTENWERK KOZIK sp.j.

  • Jordanów

    Jordanów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja produkcji i nadzór nad wykonywaniem planów produkcyjnych

  • Organizacja pracy podległego zespołu - motywowanie do pracy, dbałość o realizację wspólnych celów, dbałość o pozytywną atmosferę

  • Bieżące rozwiązywanie sytuacji problemowych na produkcji

  • Nadzór nad bezpieczeństwem i jakością pracy

  • Raportowanie wyników codziennej produkcji na zmianie

  • Nadzór nad utrzymaniem w dobrym stanie i porządku maszyn na produkcji oraz współpraca z Działem Utrzymania Ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: minimum średnie

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika/lidera produkcji

  • Atutem będzie doświadczenie w branży drzewnej

  • Zorientowanie na realizację celów, planów produkcyjnych i projektowych

  • Umiejętność zarządzania zespołem ludzi

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji (podstawa plus premia – realny wpływ na wysokość wynagrodzenia)

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atmosferę firmy rodzinnej i przyjazne środowisko pracy

  • Szkolenia i pomoc doświadczonego zespołu w okresie wdrożenia do pracy

  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą

O nas

PalettenWerk istnieje od 1990 roku i obecnie jest jednym z największych producentów i eksporterów palet drewnianych w Polsce. Palety PalettenWerk stosowane są przez kilkaset firm z branży spożywczej, budowlanej, chemicznej, farmaceutycznej, browarniczej, metalowej oraz w innych gałęziach przemysłu. Łącząc tradycję z nowoczesnymi technikami zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć przyjazne warunki pracy, w których dobrze czują się wszyscy zatrudnieni, a często są to osoby pracujące od początku działalności naszej firmy.